Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Ugnius Čižas ir kitą sezoną vilkės Haldeno "Comet" komandoje, kuri varžosi antroje pagal pajėgumą Norvegijos lygoje.

Praėjusiais metais "Comet" buvo netoli to, jog patektų į aukščiausią Norvegijos divizioną, tačiau kai pasaulį sukrėtė koronavirusas buvo nusprestą, kad visos komandos liks tame pačiame divizione, kuriame žaidė 2019-2020-ųjų sezone.

2017 metais į Norvegiją atvykęs 24-erių metų ledo ritulininkas, kuris šiame klube su trumpa pertrauka žais jau ketvirtą sezoną, po sutarties pasirašymo neslėpė, jog džiaugiasi pratęsęs bendradarbiavimą su "Comet" klubu.

"Visi žino, kad šie metai yra sunkūs visuose gyvenimo aspektuose, o tarp jų ir ledo ritulyje. Daugumoje Europos lygų yra daug neaiškumo, kuris persiduoda ir žaidėjams. Todėl labai džiaugiuosi, kad „Comet“ klubas neužvėrė man durų, kai aš norėjau ieškotis naujų iššūkių. Ši komanda visada dirbo labai sunkiai, kad priviliotų mane atgal ir man labai malonu sugrįžti ten, kur žinai, jog esi laukiamas.

Šie metai savo iššūkiais bus panašūs į kitus: mes sieksime patekti tarp pirmų dviejų komandų, kad kovotume dėl vietos aukščiausioje Norvegijos lygoje. Asmeniškai aš sieksiu daryti tai, ką bandau visuomet: kovoti iš visų jėgų, parodyti savo gebėjimus ir atiduoti visą širdį komandai. Nekantraudamas laukiu naujo sezono starto", - kalbėjo Lietuvos rinktinės narys.

Priminsime, kad „Comet“ klube U. Čižas nebus vienintelis lietuvis – dar pernai dviejų metų sutartį pasirašęs Paulius Gintautas šiemet pradės jau septintąjį savo sezoną Haldene bei šioje šalyje nebebus laikomas legionieriumi.