Praėjusį šeštadienį finišavo pirmasis Ledoritulys.lt organizuojamas 3x3 turnyras. Turnyre išviso įvyko keturi etapai - po vieną kiekvieną gegužės savaitgalį. O jame iš viso rungėsi daugiau nei 50 talentinų vaikų iš visos Lietuvos.

Turnyro dalyviai kiekvieną kartą žaidė su naujais komandos draugais. Juos jie gaudavo automatinės sistemos pagalba. Vieną komandą sudarė šeši žaidėjai, kurie žaidė dviem trejetais ir keitėsi kas vieną minutę. Turnyras buvo sudarytas taip, kad daugiausiai taškų turinys žaidėjai kiekviename ture gaudavo vis stipresnius ir konkurecingesnius varžovus, o tai garantavo įtampa ir intrigą iki pirmenybių pabaigos. Pats žaidimas turnyre buvo vykdomas abejose aikštės zonose, o rungtynės trunka 20 minučių.

Šis renginys turėjo būti labai įdomus ir jauniesiems vartininkams, kadangi turnyre dalyvaujantys vartininkai vieną kėlinį gina vienos, o kitą - jau kitos komandos garbę, taip rinkdami asmeninius taškus.

Komandos nariai, iškovoję pergalę rungtynėse, gavo po 3 taškus savo individualioje statistikoje. Pralaimėjusios komandos nariai savo sąskaitų taškais nepapildė. Pratęsimo atveju ir pergalės po baudinių atveju taškai atitinkamai buvo kirstomi - 2 ir 1 (laimėjusiems ir pralaimėjusiems). Šioje vietoje sistema visiškai tokia pati kaip ir profesionaliame ledo ritulyje.

Visgi, turnyre žaidėjai varžosi tarpusavyje, neatstovauja vien tai pačiai komandai, todėl taškų galima užsidirbti ir papildomai. Visa ledo ritulio aikštė yra dalinama į tris dalis. Vienoje iš dalių žaidėjai vykdo apšilimą bei dalyvauja rungtyse, kur taip pat gali papildyti savo turimą taškų kraitį - po vieną už teisingai, taikliai arba laiku įvykdytą užduotį.

Faktai apie įvykusį turnyrą:

Dalyvavo 7 mokyklų auklėtiniai Turnyre varžėsi Sostinės ledo ritulio akademija, Hockey Punks Academy, Geležinis Vilkas, Ledo ritulio mokykla Šiaulių Šaulys, Kauno BALTŲ Ainiai, Klaipėdos HC Klaipėda, D. Kasparaičio ledo ritulio mokykla
Mačai Turnyre iš viso buvo sužaisti 28 ledo ritulio mačai
Rungtyės Turnyre iš viso buvo sužaista net 70 įvairiausių estafečių
Geriausias teisėjas Turnyre teisėjavo Laurynas Stepankevičius, kuris buvo išrinktas geriausiu šio sezono teisėju Lietuvoje
Vaikams įspūdį padarę idealai Prie turnyro prisidėjo ir jauniesiems žaidėjams dar didesnį stimulą treniruotis atnešė Lietuvos rinktinės atstovai - Nerijus Ališauskas, Rokas Bacevičius, ir Arūnas Aleinikovas.

Su turnyro dalyviais ir pasirodžiusiais geriausiai galite susipažinti ČIA! Dar kartą sveikiname nugalėtojus, o visiems kitiems linkime sėkmės kituose turnyruose - neabejojame, kad sėkmė nusišypsos ir jums.