Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) akis į akį susidūrė dvi Vilniaus ekipos - "Hockey Punks" ir "Geležinis Vilkas". Šiame mače be didesnio vargo triumfavo praėjusių metų finalininkė "Hockey Punks" komanda - 8:1.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė šeimininkai – sužaidus lygiai penkias minutes pasižymėjo Mauras Baltrukonis. Nepaisant ankstyvo įvarčio ir aktyvaus žaidimo puolime, įgyti solidesnės persvaros mačo pradžioje „Hockey Punks“ nepavyko.

Nors pirmosiomis susitikimo minutėmis dukart daugumoje rungtyniavę „Geležinio Vilko“ atstovai rimtesnių progų prie varžovų vartų nesukūrė, žaisdami lygiomis sudėtimis „vilkai“ sukūrė du pavojingus epizodus, kuriuose ritulys kirto šeimininkų vartų zoną. Pirmajame epizode įvartis nebuvo įskaitytas dėl neleistino veiksmo vartininko aikštelėje, bet vėliau metimu iš toli Kajus Černiauskas užklupo Simą Baltrūną nepasiruošusį ir išlygino rezultatą (12:33, rez. perd. Gediminas Jadkauskas).

Po pirmosios pertraukos „Hockey Punks“ pranašumas ant ledo ėmė ryškėti vis labiau. Iš pradžių po rikošeto ritulio skriejimo kryptį pakeitęs Povilas Verenis sugrąžino savo komandai pranašumą (23:27, rez. perd. Henrikas Vesalainenas ir Rolandas Aliukonis), o antroje kėlinio dalyje į „Geležinio Vilko“ vartus krito dar du įvarčiai. Tiksliais smūgiais persvarą įtvirtino Aivaras Bendžius (33:33 rez. perd. Povilas Verenis ir Mantas Baltrukonis) ir Marius Rankauskas (37:15, rez. perd. Lukas Jonuška ir Sergėjus Markovskis).

Trečiajame kėlinyje buvo pelnyti dar keturi įvarčiai, o juos visus pelnė „Hockey Punks“. Šarūnas Kuliešius (45:12, rez. perd. Aleksejus Kuveka ir E. Rybakovas) ir puikų įvartį pelnęs Donatas Kumeliauskas (47:43, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius) pramušė Elvino Karlos gynybą, o antrąkart rungtynėse pasižymėjęs M. Rankauskas (54:41, rez. perd. E. Rybakovas ir S. Markovskis) ir tašką rungtynėse padėjęs Sergejus Markovskis (59:22, rez. perd. Š. Kuliešius ir E. Rybakovas) siuntė įvarčius į jį pakeitusio Kazimiero Juknos gintus vartus.