Sekmadienį įvykusiame paskutiniame šio Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliaraus sezono Vilniaus derbyje pergalę iškovojo „Hockey Punks“ komanda.

Rungtynėse Elektrėnuose „pankai“ 9:4 nepasigailėjo „Geležinio Vilko“ komandos ir tęsia kovą dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone. Norint laimėti pirmąjį čempionato etapą ir užsitikrinti namų pranašumą, vilniečiams reikės laimėti abu likusius mačus prieš lygoje pirmaujančią „Kaunas Hockey“ komandą.

Sekmadienio mače „Hockey Punks“ savo pranašumu neleido suabejoti nuo pat mačo starto. Laisvydo Kudrevičiaus, Aivaro Bendžiaus, Yegoro Bezuglyy ir Algimanto Visocko (daugumoje) įvarčiai jau po dvidešimties minučių sukaupė jiems tvirtą keturių įvarčių persvarą.

Nors antrasis kėlinys startavo baudos minučių gausa abejoms komandoms, „Hockey Punks“ sugebėjo surengti įspūdingą 90 sekundžių atkarpą, per kurią jie pelnė dar keturis įvarčius. Eimantas Steponavičius ir Povilas Verenis (daugumoje) pasižymėjo pirmą kartą rungtynėse, o geriausią sezono mačą žaidęs L. Kudrevičius dar dviem tiksliais metimais įsirašė savo pavardę į šio sezono Lietuvos čempionato „hat-trickų“ klubą.

Nors kėlinio pabaigoje nemalonią situaciją kiek pataisė dukart pasižymėjęs „vilkų“ puolimo lyderis Patrikas Misiukas, kuris išnaudojo daugumą, o vėliau ir realizavo baudinį, trečiąjį kėlinį ir vėl įvarčiu pradėjo jų varžovai – įvartį pelnę Marius Rankauskas. Nepaisant to, P. Misiukas ir toliau demonstravo savo meistriškumą, pelnydamas dar du įvarčius, iš kurių vienas daugumoje, ir į savo sąskaitą įsirašydamas „pokerį“. Visgi, net ir puikus 20-mečio pasirodymas taškų jo komandai atnešti nesugebėjo ir pergale džiaugėsi „Hockey Punks“ ekipa.