Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) akis į akį susidūrė dvi Vilniaus ekipos, o miesto derbyje kiek netikėtai triumfavo namų arenoje žaidusi "Geležinio Vilko" ekipa. Ji "Hockey Punks" klubą nugalėjo rezultatu 7:5 (3:2, 2:1, 2:2).

Tai buvo antrasis sostinės ekipų susidūrimas šiame sezone. Pirmajame "Hockey Punks" oponentus triuškino net 8:1.

Po pergalės "Geležinis Vilkas" su 10 taškų pakilo į antrą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu savo taškų kraičio nepapildę "pankai" dabar turi tenkintis trečia vieta su 7 taškais. Tiesa, "Hockey Punks" už "Geležinį Vilką" ir lyderiaujantį "Kaunas Hockey" klubą yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.

Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai - septintą mačą minutę juos į priekį išvedė Patrikas Misiukas (06:58, Edvinas Boroška, Dominykas Bisturys), o dar po poros minučių skirtumą padvigubino kiekybiniu komandos pranašumu pasinaudojęs E. Boroška (09:40, P. Misiukas, Avgustinas Silinas). Kurį laiką komandoms nepavyko pasižymėti, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje krito dar trys įvarčiai - septynioliktą minutę rezultatą sušvelnino Marius Rankauskas (16:13, Aliakejus Kuveka), o aštuonioliktą rezultatyviais išpuoliais apsikeitė "vilkas" D. Bisturys (17:09, A. Silinas, P. Misiukas) ir "pankas" P. Verenis (17:35, Aivaras Bendžius, Rolandas Aliukonis).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje dominavo gynyba, tačiau galiausiai ledus pralaužė antrą savo įvartį pelnęs šeimininkų puolėjas E. Boroška (29:07, P. Misiukas). "Hockey Punks" po Jegoro Bezuglijavo įvarčio (35:20, Ernestas Trukšnys) 36-ąją mačo minutę dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimalaus, tačiau ir "Geležinis Vilkas" netrukus atsakė įvarčiu, kai "hat-tricką" pasiekė E. Boroška (36:25).

Trečiajame kėlinyje "Geležinis Vilkas" sugebėjo padidinti savo persvarą iki keturių įvarčių, tad po tikslių A. Misiuko (47:02, Rojus Plepys) ir Gedimino Jadkausko (50:34, E. Boroška) smūgių rungtynių nugalėtojas jau praktiškai nekėlė abejonių. Per likusį laiką "pankai" dar sušvelnino skirtumą iki dviejų, po to kai įvarčius mušė J. Bezuglijavas (52:06, Laisvydas Kudrevičius) ir A. Bendžius (54:07, Laisvydas Rimkus), tačiau pergalę 7:5 šventė šeimininkai.