Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) Vilniaus „Hockey Punks“ po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:1) palaužė „Kaunas „Hockey“ ekipą. Tai buvo pirmasis mačas šių metų čempionate, kai nugalėtojui išaiškinti neužteko pagrindinio laiko.

Ši akistata - jau antrasis ekipų susitikimas tarpusavyje šį sezoną. Pirmasis vyko Kaune ir tuomet „Kaunas Hockey“ varžovus sutriuškino net 9:2. Tiesa, tuomet „Hockey Punks“ gretose nežaidė net 4 itin svarbūs žaidėjai.

Po šios pergalės „Hockey Punks“ su 5 taškais pakilo į antrą turnyrinės lentelės pozicija, o „Kaunas Hockey“ su 4 taškais žengia treti.

Apie rungtynes:

Rungtynių startas sėkmingiau susiklostė svečiams. Jau šeštąją pirmo kėlinio minutę pasižymėjo ir Kauno ekipą į priekį išvedė Aleksandras Mikheyonokas (5:16, rez. perd. Dovydas Streckis ir Dovydas Žiūkas).

Kauniečiai turėjo ir daugiau progų pasižymėti, kadangi praleidusi įvartį „Hockey Punks“ ekipa net keturiskart žaidė mažumoje. Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkai įgijo daugumą ir tuo pasinaudojęs Laisvydas Kudrevičius lygino rezultatą (18:25, rez. perd. Edgaras Rybakovas).

Antrajame kėlinyje kur kas geriau atrodė Vilniaus klubas, kadangi didžiąją dalį laiko jie žaidė daugumoje. „Kaunas Hockey“ ekipos žaidėjas Savelijus Morozovas už grubią pražangą gavo 2+10 baudų baudos minučių. Nepaisant to, antrasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Trečiajame kėlinyje taip pat buvo užfiksuotas taikus rezultatas, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą. Pastarasis neužsitęsė – jau trečią pratęsimo minutę įvartį pelnė ir svarbią pergalę taikliu smūgiu šeimininkams padovanojo Šarūnas Kuliešius(63:50, rez. perd. E. Rybakovas).