Antradienį paskelbus, jog dėl koronaviruso plitimo grėsmės stabdomos Slovakijos šalies ledo ritulio pirmenybės, trečiadienį apie daug drastiškesnes priemones pranešė Austrijos (EBEL) ir Vokietijos (DEL) ledo ritulio lygos. Šių valstybių 2019-2020 m. sezono čempionatai yra nutraukiami, tai reiškia, kad atkrintamosios varžybos nebus žaidžiamos.

DEL atstovų pranešime teigiama, kad toks sprendimas priimtas vadovaujantis Vokietijos kanclerės Angelos Merkel administracijos pateiktomis rekomendacijomis, o taip pat Sveikatos ministerijos atstovų nurodymais, siekiančiais, kad nevyktų masiniai renginiai, kuriuose renkasi daugiau nei 1000 žiūrovų.

"Atsiprašome visų pirmenybių klubų, partnerių ir ypač ledo ritulio sirgalių, tačiau Vokietija turi priimti tokius savisaugos sprendimus. Privalome į šią situaciją žiūrėti atsakingai. DEL lygoje mes visada orientuojamės į darbuotojų, žaidėjų ir sirgalių sveikatą", - pranešime cituojamas Gernotas Tripcke.

Skelbiama, kad anksčiau užbaigus 2019-2020 m. sezoną, nutarta neskelbti ir šių metų pirmenybių čempiono.

Reguliarų sezoną Vokietijoje laimėjo Miuncheno "Red Bull" ekipa, kuri kartu su Manheimo "Adler", Štraubingo "Tigers" ir Berlyno "Eisbaren" komandomis atstovaus vokiečiams 2020-2021 m. Čempionų lygos (CHL) pirmenybėse.