Vokietijos trečiosios lygos Šiaurės divizione geriausią sezono mačą sužaidė Arnoldas Bosas, o jo atstovaujama Erfurto "TecArt BlackDragons" savo arenoje 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) pranoko absoliučią lygos autsaiderę Eisbareno "Hammer" komandą.

Lietuvio sąskaitoje šiose rungtynėse - net penki naudingumo balai. Jis pats mušė tris įvarčius, be to atliko du rezultatyvius perdavimus. Verta paminėti, kad būtent A. Boso dėka šeimininkai perlaužė rungtynes - antro kėlinio viduryje būtent po jo įvarčio "drakonai" lygino rezultatą, o po dar vieno tikslaus puolėjo smūgio pirmą trečio kėlinio minutę Erfurto klubas išsiveržė į priekį.

Pietų diviziono rungtynėse pergalę pasiekė Tado Kumeliausko atstovaujama "Deggendorfer" komanda. Ji po baudinių serijos 6:5 (2:1, 2:3, 1:1, 0:0, 1:0) pranoko buvusią Lietuvos rinktinės komandą Rosenhaimo "Starbulls".

T. Kumeliauskas prie pačio pirmo komandos įvarčio prisidėjo rez. perdavimu, o taip pat užsidirbo keturias baudos minutes.