Vokietijos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė išsaugojo vietą Elito divizione. Lemiamose rungtynėse dėl išlikimo vokiečiai net 6:0 (1:0, 4:0, 1:0) sutriuškino bendraamžius iš Kazachstano ir laimėjo iškritimo seriją 2-1. Tai reiškia, jog kazachai Čekijoje vykstančiame aukščiausio diviziono pasaulio čempionate oficialiai užėmė paskutinę vietą ir kitamet rungtyniaus IA varžybose. Laipteliu žemiau Kazachstano rinktinė yra rungtyniavusi 2010-2018 metais ir tik 2019 m. prasibrovė tarp 10-ties elitinių pasaulio komandų. Kazachus elite pakeis IA diviziono auksą laimėję austrai.

Vokiečiai jau gali rengtis 2021 metų pirmenybėms, šių metų gruodį prasidėsiančioms Kanadoje.

Rungtynių nugalėtojas praktiškai paaiškėjo antro kėlinio viduryje. Tuomet Vokietijos rinktinė per 4 min. ir 15 sek. atkarpą pasiekė net keturis įvarčius ir jau pirmavo 5:0. Įdomu, tai jog kazachams būtent antrajame kėlinyje pavyko atlikti daugiau smūgių nei vokiečiams, nors bendrai Vokietijos rinktinė rungtynėse į vartus metė 40, o Kazachstano - 27 kartus.

Primename, kad pirmą serijos mačą ketvirtadienį laimėjo be didesnio vargo 4:0, tačiau šeštadienį kazachai sugebėjo sensacingai atsirevanšuoti ir laimėję 4:1, išlygino rezultatą.

Pirmame etape vokiečiai netikėtai pranoko šeimininkus čekus, tačiau vis tiek užėmė paskutinę vietą B grupėje. Tuo tarpu A grupėje besivaržiusi Kazachstano komanda patyrė visus penkis pralaimėjimus.