Arnoldas Bosas svariai prisidėjo prie Hanoverio "Indians" pergalės trečioje Vokietijos lygoje. Šiaurės konferencijos mače "indėnai" 5:3 (1:0, 2:0, 2:3) pranoko "Herner" klubą, o Lietuvos rinktinės puolėjas pelnė du įvarčius.

A. Bosas pasižymėjo pačioje antro kėlinio pabaigoje ir padėjo savo ekipai įgyti trijų įvarčių pranašumą. "Herner" trečio kėlinio pradžioje sušvelnino rezultatą, tačiau vos po 22 sekundžių dar kartą pasižymėjęs A. Bosas sugrąžino savo komandai rekordinę persvarą.

Kitame susitikime Pietų divizione taip pat išsiskyrė lietuvis. Puolėjas Tadas Kumeliauskas pelnė paskutinį mačo įvartį, o jo atstovaujama Rosenhaimo "Starbulls" 4:0 (3:0, 1:0, 0:0) pranoko turnyrinės lentelės kaimynę "Regensburg" komandą.

T. Kumeliauskas tiksliai vartus atakavo paskutinę antro kėlinio minutę.