Šaltinis: 7bet.lt

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliarusis sezonas jau yra persiritęs į antrą pusę ir po truputį artės prie pabaigos. Ta proga nusprendėme aptarti kaip kam sekasi.

Primename, jog prieš sezoną buvo galima išskirti tris pagrindines komandas, tai yra čempionės titulą ginanti „Vegas Golden Knight“, taip pat „Carolina Hurricanes“ ir „New Jersey Devils“. 

Įvardindami šias komandas, kaip favorites, analitikai rėmesi rimtais argumentais (jie apie tai parašė specialią publikaciją, kuria ir remiamės), tačiau sportas ir yra įdomus tuo, jog yra nenuspėjamas ir šiuo metu favoritai konferencijose yra visai kiti. Tiesa, primename, jog NHL labai retai triumfuoja reguliaraus sezono nugalėtojas. O dažnu atveju nutinka ir taip, kad geriausios komandos krenta dar pirmame etape.

Kas pirmauja Vakarų konferencijoje?

NHL pirmenybių Vakarų konferencijoje šiuo metu pirmąją vietą užima „Vancouver Canucks“ komanda. Ši ekipa garsėja itin gera gynyba, o nuo artimiausių persekiotojų konferencijoje turi atitinkamai keturių ir penkių taškų persvarą.

Apskritai šioje konferencijoje antrąją ir penktąją vietas skiria viso labo trys taškai, o šias vietas dalijasi tokios komandos „Colorado Avalance“, „Dallas Stars“, Winnipeg Jets“ ir publikacijoje jau minėta „Vegas Golden Knights“.

Kalbant apie čempionus, veikiausiai galima sakyti, kad bent kol kas jie iš dalies nepateisina lūkesčių, kita vertus dar yra realios galimybės net užimt pirmą vietą konferencijoje. Todėl viščiukus geriau skaičiuoti pavasarį.

Kokia padėtis Rytuose?

Rytų konferencijoje bent jau šiuo metu karaliauja garsioji „Boston Bruins“ komanda. Ji turi penkių taškų persvara lyginant su „Florida Panthers“.

„Carolina Hurricanes“, iš kurios analiktai tikėjosi tikrai daug, šioje konferencijoje šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje vietoje. Tuo tarpu ekspertai iš minėtos publikacijos su „New Jersey Devils“ ekipa greičiausiai truputį prašovė. Dabar šis klubas Rytų konferencijoje užima viso labo vienuoliktą vietą.

„Velniai“ septyniais taškais atsilieka nuo aštuntosios vietos, todėl jiems gali būti sudėtinga patekti į atkrintamąsias varžybas.

Kam sekasi prasčiausiai?

Įdomu tai, jog mažiausiai taškų šiame sezone yra surinkę trys Vakarų komandos ir visas jas galima vadinti aukščiausio kalibro, itin tituluotomis organizacijomis, tai „Anaheim Ducks“, „San Jose Sharks“ ir „Chicago Blackhakws“.