Šeštadienį OHL čempionate nesėkmes patyrė visos trys Lietuvos komandos.

Vilniaus „7bet – Hockey Punks“ neturėjo šansų prieš „HC Panter“ ir namuose pralaimėjo 0:4.

Tuo tarpu Kauno ir Elektrėnų komandos patyrė kur kas apmaudesnius pralaimėjus.

Elektrėnų „Airwell Energija“ išvykoje 3:4 turėjo pripažinti „Zemgale“ pranašumą. Įdomu tai, jog paskutinę antrojo kėlinio minutę elektrėniškiai mušė du įvarčius ir preš lemiamą kėlinį buvo priekyje. Deja, pranašumo išsaugoti nepavyko.

Elektrėnų komandai įvarčius mušė Dovydas Laimutis, Artemas Redko ir Tadas Kumeliauskas.

„Kaunas City“ tiesiog fantastiškai pradėjo rungtynes ir sužaidus dešimt minučių jau turėjo trijų įvarčių persvarą. Visgi, šeimininkai rezultatą lygino dar pirmajame kėlinyje. Kauniečiai vėliau dar kartą išsiveržė į priekį, bet galiausiai nusileido oponentams 4:6.

Kauniečių įvarčių autoriai – Danijaras Gabdullinas, Michas Mačhačas, Denisas Hončharenko (du įvarčiai).