Lietuvos rinktinės puolėjas Martynas Grinius sukirto rankomis su Heinolos "Peliitat" komanda, kuri varžosi antroje pagal pajėgumą Suomijos lygoje - Mestis.

"Labai džiaugiuosi, jog kitą sezoną žaisiu Heinoloje ir tikrai ne tik todėl, kad ten dar niekada nesu buvęs. Apie komandą ir pačią organizaciją girdėjau gerų atsiliepimų, todėl mano lūkesčiai yra tikrai geri. Esu pasiruošęs sunkiai dirbti ir į organizaciją įnešti geros nuotaikos. Naujoje komandoje sieksiu būti geriausia savo versija.

Aš iš krepšinio šalies, kurioje ledo ritulys nėra didelis dalykas (juokiasi). Konkrečiai mano stipriosios pusės yra darbo etika ir meilė šiam sportui. Moku bendrauti, todėl galiu kurti gerą atmosferą. Esu labai dėkingas, kad man buvo suteikta ši galimybė ir pažadu atiduoti visas jėgas", - savo naują karjeros posūkį komentavo pats M. Grinius.

20-ies metų M. Grinius į Suomiją išvyko dar 2016-aisias, o paskutinius ketverius metus praleido įvairiose "Vaasan Sport" jaunimo komandose. Praėjusiame sezone jis vilkėdamas "Vaasan Sport U20" komandos aprangą per 34 mačūs surinko net 41 naudingumo balą (19 įvarčių ir 22 rez. perdavimai).